SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

Souhlasíte s tím, aby společnost Gymnázium FOSTRA a střední hotelová škola, s. r. o., se sídlem v Praze, sídlem Roháčova 1148/63, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČO: 49244884, (dále jen „Fostra“) zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zasílání obchodních sdělení dle níže uvedených podmínek.

V jakém rozsahu budou Vaše osobní údaje Fostra zpracovávát
Fostra bude zpracovávat osobní údaje, které nám sami poskytnete v souvislosti s odesláním kontaktních formulářů (přihlášky), přihlášením se k odběru a obchodních sdělení. Fostra bude zpracovávat zejména Vaše křestní jméno, přijímení, křestní jméno a přijímení uchazeče o studium, Váš e-mail, Vaše telefonní číslo, datum přihlášení se k newsletteru, datum potvrzení přihlášení se k newsletteru a případně potvrzovací IP adresu. Pokud se odhlásíte z odběru našich obchodních sdělení, budeme evidovat též datum takového odhlášení.

K jakému účelu budou Vaše osobní údaje zpracovávány
Fostra bude Vaše osobní údaje zpracovávat pro účely přímého marketingu formou zasílání obchodních sdělení týkajících se Fostrou provozovaných či spravovaných produktů a služeb.

Právní základ zpracování
Právním základem zpracování je Váš souhlas. Pokud se odhlásíte z odběru našich obchodních sdělení, budeme Vaše údaje dále zpracovávat za účelem ochrany našich zájmů (Fostra musí prokázat oprávněnost dříve zaslaných obchodních sdělení) a pro plnění naší právní povinnosti (marketingově neoslovovat osoby, které se odhlásily z rozesílky našich obchodních sdělení).

Jak dlouho uchováváme Vaše údaje
Váš souhlas je udělen do doby jeho odvolání.

Jak, kdy a kde můžete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat
Váš souhlas můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to zejména prostřednictvím odkazu umístěného v každém e-mailovém obchodním sdělení. Případně nám můžete napsat na e-mail: info@fostra.cz.

Jakým způsobem nás můžete kontaktovat V případě dotazů či podnětů týkajících se prováděného zpracování osobních údajů se prosím obracejte na pověřence pro ochranu osobních údajů působícího u Fostra, a to prostřednictvím e-mailu info@fostra.cz. Informace o zpracování osobních údajů Další informace o zpracování osobních údajů naleznete ZDE.